Sastāvs: kaltētas upenes (56%), kaltētas smiltsērkšķu ogas (33%), kaltētas kliņģerītes (11%).


Aromātiska ikdienā dzeramā zāļu tēja, kurā apvienota kaltētu upeņu, smiltsērkšķu ogu un kliņģerīšu burvīgās, ārstnieciskās īpašības. Upeņu ogām piemīt pretiekaisuma, sviedrējošas, urīndzenošas un pretcaurejas īpašības. Upenes arī paaugstina organisma pretošanās spēju slimībām un uzlabo ēstgribu. Lieto arī klepus, aizsmakuma, saaukstēšanās, garā klepus, hipertonijas, nierakmeņu un urīnpūšļa akmeņu un iekaisumu ārstēšanai. Upenes uzlabo un regulē vielmaiņu. Labvēlīgi ietekmē nervu šūnu veselību.

Sastāvā esošās smiltsērkšķu ogas palīdz hronisku plaušu, aknu, kuņģa-zarnu trakta slimību, aterosklerozes gadījumā, to iesaka arī onkoloģiskiem pacientiem. Uzlabo darba spējas un atmiņu. Arī regulē vielmaiņu, tāpēc iesaka novājēšanas gadījumos.

Ārstniecības kliņģerīšu tēja ir plaši pazīstama un tās iedarbība ir pārsteidzoša - tā ne tikai nomierina, paildzina miegu un padziļina elpošanu, bet ir ieteicama sievietēm pirms menstruālajā periodā, jo samazina ginekoloģiskās, pēcdzemdību sāpes un regulē mēnešreizes.

 

tejaSapnuDarzs120gLG-LV PPBedit

120g

Tēja "Sapņu dārzs"